Pavla Chlupová

NPL kouč a mentorka začínajících podnikatelek


Jmenuju se Pavla, letos jsem oslavila Kristova léta (:-D) a konečně můžu říct,
že žiju svůj sen. Jsem máma dvou skvělých (a svéhlavých) bytostí, manželka úžasného muže, offline i online podnikatelka, koučka NLP a osobního rozvoje a v neposlední řadě také mentorka žen.

Před pěti lety jsem založila svou vlastní svatební agenturu, o které jsem snila už od střední školy, a letos jsem své podnikání povýšila - tvořím kurzy pro nevěsty, kurzy pro nové svatební koordinátorky a začala jsem se věnovat i mému vysněnému oboru - koučinku NLP (NeuroLingvistického programování) a osobního rozvoje. Spravuji také komuniktu Máma podnikatelka, kterou jsem založila v roce 2018.

Osobnímu a duchovnímu rozvoji jsem se začala věnovat před 11 lety. Tenkrát jsem poprvé zjistila, že něco takového vůbec existuje a že si tvoříme svůj život sami. Že nejsme obětí osudu ani života, ale že je to na nás. Co budeme a nebudeme mít, jak budeme žít, jak budeme šťastní nebo ne.  A to je pro někoho opravdu těžké přijmout, vzít na sebe tu zodpovědnost, přestat si stěžovat a začít makat.

Na svém životě, na svém snu, na svém štěstí. A že to někdy díky správnému vedení a funkčním postupům může být opravdu snadné...

I já to nejdřív nedokázala správně uchopit...

Ušla jsem dlouhou cestu, prošla desítky kurzů, investovala statisíce do sebe a svého posunu a vzdělání, z nesmělé a nešťastné holky, která zoufale toužila po lásce, uznání a hezčím životě, jsem se díky práci na sobě
stala spokojenou a úspěšnou ženou, matkou, manželkou, podnikatelkou, která si plní sny každý den - a ráda to vše, co mi k tomu pomohlo, předám i vám. Těším se!

"Jak podnikat, když mám malé děti...?" 

To spolu pojďme prozkoumat víc! Vydejme se společně Tvému úspěchu naproti.

Kam dál:

Tento kurz vytvořila Pavla speciálně pro aplikaci Království Královen:

Buď mámou podnikatelkou

Už se nechceš vracet do zaměstnání? Tento kurz ti přinese mnoho inspirace a pomoci pokud přemýšlíš nad tím, že bys třeba ještě na rodičovské začala podnikat. Jestli máš nějaké pochybnosti a strachy, v kurzu se na ně společně podíváme.
Chci se podívat do kurzu