Jana Bínová

Fotografka ženské duše


Jsem maminka 3 kluků a fotografka ženské duše. K focení jsem přišla "úplně náhodou", ale to jsem před tím musela vystudovat ekonomii a strávit pár nudných let v korporátech. Pak mi ale pár inspirativních žen ukázalo, že se dá vydělávat i prací, která člověka baví a dělá ji srdcem. A tak jsem začala naplno žít.

Na počátku mé cesty jsem byla oslovená vyfotit partu žen ve svůdném prádle a naprosto jsem se pro tento typ focení nadchnula. Ovšem to, co mě naprosto probralo, byl můj vlastní zážitek z fotografování. Především tedy to, že jsem si vůbec připustila tu možnost, že jsem hodná toho, nechat se také vyfotit. A když jsem pak uviděla sama sebe na fotkách, tak mi spadla brada. Ten pocit, že jsem vlastně krásná, i když jsem si to nikdy nemyslela, byl úplně opojný a odstartoval nejen moji cestu k vlastní sebehodnotě a sebevědomí, ale i cestu mého poslání.

Fascinovaná vlastním prožitkem a prožitkem svých prvních nadšených klientek jsem se začala zaměřovat na práci se ženami. Začala jsem využívat ohromné moci fotografií zvedat sebevědomí a začala jsem propojovat fotografování žen s doprovázením k vlastní jedinečnosti. Postupem času jsem odhalila i klíč ke skutečné ženské kráse a vězte, že s celospolečenským ideálem krásy ani zdaleka nesouvisí.

Tím, že vidím jedinečnost v každé ženě, můžu ji prostřednictvím fotek ukazovat ostatním ženám, které si to dovolí. Je pro mě největší odměnou je vidět zářivé, samy sebou, šťastné a zamilované samy do sebe díky fotkám ode mě.

Klientkám nabízím mimo jiné dva hlavní typy focení - sebeláskové a focení vlastního poslání.

Při sebeláskovém focení hledáme vnitřní krásu každé ženy, pracujeme hodně s uvolněním a tvoříme fotky podle záměru každé klientky.

V rámci mé druhé služby - focení vlastního poslání nabízím konzultace se zaměřením na vyladění osobní značky. Vytvořila jsem online Brandový plánovač, kde si klientka vytváří vizi svého podnikání nebo ideální budoucnost a podle atmosféry vize pak plánujeme lokaci, oblečení a doplňky na focení.

Vedu klientky k tomu, aby přemýšlely i o jiných aspektech svého brandu jako jsou hodnoty, vizuální identita, ideální klient apod. Výsledkem Brandového plánovače je kompletní příprava na focení jednotlivých záběrů na web, sociální sítě atd.

Velice dobře znám pocity svých klientek, proto vždy dbám na to, aby byly ve svém středu, uvolněné, autentické a na nic si nehrály. Před focením běžně tancujeme nebo meditujeme, co je zrovna potřeba. Propaguji přirozenost a pracuji s mindsetem hojnosti, vedu ženy k tomu, aby si dovolily žít život svých snů a odhodily své strachy.

Sama jsem byla dříve hodně v mužské energii a vůbec jsem se neodvažovala snít o lepším životě. Proto jsem vytvořila koncept transformačního focení, kdy fotíme už rovnou se záměrem tvořit novou realitu (nový vysněný pohled sama na sebe nebo nové podnikání). Klientka si ve své vizi vytváří nejlepší verzi sama sebe a při focení ji provázím v prožití pocitů jejího nového já.

Moc ráda bych svou vlastní cestou inspirovala i ostatní ženy a dopřála jim pocit, že jsou krásné a jedinečné takové jaké jsou, že mohou být samy sebou, aby hledaly svoje jedinečné darynesoutěžily mezi sebou.

Pojďme společně zachytit Tvoji jedinečnost!

Kam dál:

Tento kurz vytvořila Jana speciálně pro aplikaci Království Královen:

Poznej svou vnitřní krásu

Pochybuješ o tom, zda jsi dost krásná? Nelíbíš se sama sobě? Tento kurz ti pomůže změnit pohled na samu sebe a třeba konečně uvěříš jak krásná opravdu jsi. Stačí 8 dní k odhalení tajemství skutečné krásy? Zapoj se do této výzvy a prozkoumej svoji vnitřní i vnější krásu.
Chci se podívat do kurzu