Co získáš jako členka Klubu Království Královen?

 • Jedinečné komunity v aplikaci jen pro členky klubu
  Staneš se součástí komunity žen, které chtějí žít své obyčejné životy, ale zároveň se cítit jako královny. A zároveň to opravdu chtějí a jsou ochotny pro to něco dělat. Sdílej, ptej se, propojuj se.
 • Plný přístup ke všem kurzům v aplikaci
  Získáš přístup k neustále se rozrůstajícímu obsahu. Každodenní přísun inspirace a vedení ti pomůže rozšířit svoje pole možností. Od začátku 15 jedinečných kurzů a každý měsíc nové.
 • Pravidelná podpůrná setkání online
  Každý měsíc se můžeš přidat na různá online setkání (Ženský kruh se zakladatelkou Kristy, Rituály pro zpřítomnění tvého života a tvé cesty, diskuze Pole možností na různá témata,...)
 • Perly moudrosti
  Týdenní témata, do kterých se můžeš zapojit, ale nemusíš. Každý týden pro tebe otevíráme nové téma včetně takového minikurzu doplněného komunitou pro sdílení a propojování se.
 • Výhodnější cena na živé akce a pobyty
  Pro členky Klubu Království Královen jsou připraveny výhodnější ceny na živé akce a relaxační či transformační pobyty u nás či v zahraničí.
 • Ženský laskavý přístup v lehkosti
  Osobní růst a vzdělávání ženským způsobem. Bez tlaku na výkon, v klidu a lehkosti. Vedení ke zpochybňování, poznávání, objevování a hledání sebe a své jedinečné cesty. Maximální pomoc a podpora od Kristy (zakladatelky Království Královen) i od ostatních úžasných Tvůrkyní.
 • Pocit sounáležitosti, krásy a ženskosti
  Víme jak důležité je se spolu potkávat a propojovat... Protože SPOLU ZÁŘÍME VÍC. Není to totiž jen o tom se pořád něco nového učit... Někdy stačí být v poli něčeho takového jako Královstí Královen a zázraky se dějí samy ♥︎

Zvol takové členství které pro tebe bude to pravé. Chceme abys byla součástí tak dlouho jak jen budeš potřebovat. Vybírat můžeš ze členství na měsíc, půl roku nebo rok. Po uplynutí této doby se ti plný přístup v aplikaci uzavře a budeš mít k dospozici verzi aplikace zdarma. Pokud budeš chtít s námi pokračovat, stačí pak své členství obnovit.

NA OMEZENOU DOBU je teď jedinečná možnost vstoupit do Klubu Království Královen

s jednorázovou platbou NAVŽDY.

Občas stačí být součástí něčeho většího a hned cítíme tu podporu i když ji vlastně ani nevyužíváme :-) ... už jen ten pocit, že jsem něčeho součástí, že mám o koho se opřít, na koho se obrátit. Jít po boku dalších ženy, které to mají stejně. Vykroč s námi... protože SPOLU ZÁŘÍME VÍC ♥︎

DŮLEŽITÉ: Členství se v aplikaci aktivuje do 48h. Pokud se tak nestane, piš na clenstvi@kralovstvikraloven.cz nebo sms na 605276467 (běžný tarif tvého operátora).

 

Členství bude aktivováno na emailu, který vyplníš v objednávce. Pokud už máš vytvořený účet, použij v objednávce stejný email, jako pro přihlašování do aplikace. Pokud ještě v aplikaci nemáš vytvořený svůj účet, pak ti vytvoříme a aktivujeme účet my. Přihlašovací údaje pak bude email, který zadáš do objednávky a heslo kralovstvi22.

 

Těšíme se na tebe.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Platební brána ComGate